Popis

Triediaca tácka na senzorické aktivty s dizajnom najznámejšieho dinosaura Tyrannosaura Rex. Tácka má 2 priehradky rôznych veľkostí. T-Rex môže stáť aj samostatne a tak okrem triediacich hier sa môže stať aj plnohodnotným členom prehistorického sveta Vášho dieťaťa.
VÝHODY A POUŽITIE TRIEDIACEJ TÁCKY

Triediace tácky sú skvelé na hranie sa so senzorickým materiálom a inými drobnými predmetmi. Ich kombinácie a triedenie podľa farieb, tvarov alebo typov podporuje predstavivosť a jemnú motoriku. Tácky sú výborné aj na vyfarbovanie pomocou senzorického materiálu.

To, že sú rôzne predmety roztriedené, pomáha dieťaťu predstaviť si spojenie medzi nimi a využiť svoje vlastné skúsenosti a zručnosti na tvorbu a hru. Tácka je prirodzený prvok hry s otvoreným koncom a jej využitie bude dieťa postupne objavovať a rozvíjať s vekom.

MATERIÁL A ROZMER

Triediaca tácka má rozmer 24 × 28,5 × 1,9 cm a je vyrobená z kvalitnej bukovej škárovky a ošetrená olejom certifikovaným pre detské hračky a kontakt s jedlom. Pre prirodzené vlastnosti dreva sa tácka môže farebne a odtieňom mierne odlišovať od fotografie produktu.

STAROSTLIVOSŤ

Tácka nie je vhodná na dlhší kontakt s tekutinami. Tácku nikdy neumývajte v umyvačke riadu. AV prípade zašpinenia, ich jemne utrite vlhkou handričkou, prípadne použite jemný čistiaci prostriedok. Po niekoľkých rokoch (podľa používania) je potrebné tacku natrieť vhodným olejom (nie je potrebné odstraňovať pôvodný olej).

OBSAH BALENIA

Balenie obsahuje 1ks triediacej tácky. Nástroje a jednotlivé prvky je možné zakúpiť osobitne.

Ďalšie informácie

Hmotnosť0,157 kg
Rozmery24 × 28,5 × 1,9 cm
Ošetrenie

Bez ošetrenia, S ošetrením

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Tyrannosaurus Rex”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *