Dodacie doby, možnosti platby a dopravy

Dodacie doby

Snažíme sa, aby sme odoslali vaše objednávky čo najskôr. Väčšinou ich odosielame v nasledujúci pracovný deň. Vždy však chceme zachovať čerstvosť plastelíny, či kvalitu ošetrenia triediacich táciek a preto môže príprava objednávky pár dní trvať:

Plastelína

Plastelínu robíme vždy čerstvú a tak jej výroba a odoslanie môže trvať do max. 3 pracovných dní. Častokrát ju v obľúbených farbách máme pripravenú čerstvú a tak ju môžeme odoslať aj skôr.

Triediace tácky

Triediace tácky odosielame do 1-3 pracovných dní.

Senzorické hry

Veľké, malé a aj plastelínové senzorické hry odosielame nasledujúci pracovný deň (v prípade, ak objednávka nečaká na iné produkty).

Nástroje

Nástroje odosielame nasledujúci pracovný deň (v prípade, ak objednávka nečaká na iné produkty).

Materiály

Materiály spravidla odosielame nasledujúci pracovný deň. V prípade ak nemáme dostatočné množstvo na sklade – príprava, farbenie a sušenie trvá spravidla 2 dni.

Platba

Bankový prevod

Klasický bankový prevod. Po vytvorení objednávky obdržíte informácie potrebné pre platbu, ale aj QR kód, ktorý môžete naskenovať v aplikácii Vašej banky. Následne už nemusíte zadávať žiadne údaje a stačí len potvrdiť platbu.

Vaša objednávka bude spracovaná hneď po potvrdení platby z našej strany. Prevod trvá zvyčajne 1 pracovný deň. V prípade platby z účtu v Tatra Banke alebo banke, ktorá ma aktívnu možnosť okamžitých platieb, bude platba spracovaná v rovnaký deň.

TatraPay

Pre majiteľov účtu v Tatra Banke je TatraPay jednoduchá možnosť priamej platby prevodom. Po odoslaní objednávky budete presmerovaný na server Tatra Banky, kde sa prihlásite do svojho účtu a potvrdíte platbu. Následne Vás platobný systém vráti naspäť ku nám. Platba bude zaznamenaná okamžite a my sa budeme môcť hneď pustit do vybavenia Vašej objednávky.

CardPay

Platba ľubovoľnou platobnou kartou alebo službami Google Pay a Apple Pay.

Po odoslaní objednávky budete presmerovaný na server Tatra Banky, kde zadáte údaje z karty a potvrdíte platbu. Následne Vás platobný systém vráti naspäť ku nám. Platba bude zaznamenaná okamžite a my sa budeme môcť hneď pustit do vybavenia Vašej objednávky.

Pre platbu cez službu Google Pay je potrebné objednávku realizovať v prehliadači Google Chrome, v prípade Apple Pay je potrebné platbu realizovať v prehliadači Safari.

Dobierka

Dobierka je možná pri doručení tovaru kuriérom alebo na výdajné miesto. Zaplatíte priamo kuriérovi, cez platobný systém Packeta alebo na výdajnom mieste. Nie všetky výdajné miesta umožňujú platbu kartou.

Príplatok za dobierku sú 3,- €.

V hotovosti alebo kartou.

V prípade osobného odberu je možné uhradiť tovar priamo v hotovosti alebo kartou.

Doprava

Osobný odber

Osobný odber je možný v Prešove a je potrebné individuálne sa dohodnúť. Pri osobnom odbere je možná platba vopred alebo pri prevzatí tovaru v hotovosti alebo kartou. Osobný odber je štandardne bezplatný.

Výdajné miesta Packeta

Tovar si môžete nechať doručit do jedného z mnohých výdajných miest Packeta, vrátane výdajných boxov a prevziať si ho kedy budete chcieť. Doručenie je zvyčajne 1-2 pracovné dni od odoslania objednávky.

Cena za dopravu:
  • Do 5kg: 3,3 €
  • Do 10kg: 4,6 €

Nad 10kg je potrebné rozdeliť balík na viac samostatných balíkov.

Pri objednávke nad 80,- € je táto forma dopravy zadarmo.

Kuriér Packeta

Balík Vám doručí kuriér priamo ku Vám domov (alebo iné miesto, ktoré ste zadali v objednávke). Doručenie je zvyčajne nasledujúci pracovný deň od odoslania objednávky.

Cena za dopravu:
  • Do 1kg: 4,5 €
  • Do 2kg: 5 €
  • Do 10kg: 5,8 €

Nad 10kg je potrebné rozdeliť balík na viac samostatných balíkov.

Pri objednávke nad 80,- € je táto forma dopravy zadarmo.