Ahoj, sme Vyhrané

Mix-IMG_0954

Dvaja mladí ľudia s dvomi malými ľuďmi, ktorí vás chcú vtiahnuť do krásneho senzorického sveta plného zábavy, sústredenia, predstavivosti, fantázie, rozvoju a učenia sa.

Miro a Veronika. Sme manželia, ktorí sa nikdy nenudia a veľmi málo kedy oddychujú. Radi sa učíme nové veci, radi robíme z tohto sveta krajšie miesto, radi robíme veci inak a radi tvoríme aj Niečo iné

Lukáš a Marek. Títo dvaja sú zodpovední za toto celé (všetky sťažnosti prosím smerujte na nich). S ich príchodom do našich životov sme si uvedomili zmysel zmyslov a ten zmysel chceme stále rozvíjať. Lebo nám to tak celé dáva zmysel 🙂 

Milujeme ekológiu a kvalitu. Väčšinu komponentov vyrábame sami a tie ostatné nakupujeme len od overených, kvalitných výrobcov predovšetkým z nášho okolia, pre zachovanie čo najnižšej uhlíkovej stopy a najvyššej bezpečnosti detí.

Vstúpte do senzorického sveta spolu s nami. Už sa Vám z neho nebude chcieť odísť! Ale viete, čo je super? Ani nemusíte, pretože je všade okolo nás. 

Deti 2.0
Naše hry su navrhnuté aby rozvíjali dieťa mnohými smermi a pomáhali ich pripraviť na budúcnosť.
Jedinečné produkty
Každú hru tvoríme od prvého zrniečka ryže. Chceme aby každá hra bola jedinečná, premyslená a zanechala v detičkách silnú stopu.
Najvyššia kvalita
Naši dvaja kontrolóri (3 ročný Lukáš a 1,5 ročný Marek) zabezpečujú, aby každý kúsok našich hier bol najvyššej kvality a bezpečnosti.