Popis

Skvelá mini plastelínová hra, s ktorou sa dieťa vyhrá doma, ale ľahko si ju so sebou vezme aj k babke, na dovolenku alebo na chatu. Dovoľte mu objavovať zákutia morského sveta a vytvárať si vlastné oceánske príbehy.
PLASTELÍNA

Naša plastelína je hebká, jemná, voňavá, mäkká, príjemná, nemastná, nelepivá a zdravá. Je samozrejme bezpečná pre kontakt s detskou pokožkou a neublíži im aj keby z nej náhodou ochutnali 🙂 No nie je určená na jedenie.

MATERIÁL

Prostredie podmorský svet si dieťatko vyskladá či pootláča pomocou korálov, mušlí či kamienkov. Tie pravé oceánske príbehy však vzniknú pomocou kvalitných vykrajovačiek s tvarmi morských živočíchov.

OBSAH BALENIA

150g modrá plastelína
1 veľká mušľa
1 mušľa špicatá ulita
2x modrý plastový kamienok
1x kamienok

umelý korál
umelá riasa
2x vykrajovačka (náhodný výber)
uzatvárateľný obal

STAROSTLIVOSŤ

Plastelínu odporúčame uchovávať v tme a chlade v uzavretom kelímku alebo sáčku. Pri správnom skladovaní plastelína vydrží bez problémov 3-6 mesiacov. Pred hraním nechajte krátko voľne zohriať a premieste v rukách.

Zvyšný materiál si nevyžaduje špeciálnu starostlivosť. V prípade zašpinenia jednotlivých súčastí ich jemne umyte pod tečúcou vodou, prípadne použite aj jemný čistiaci prostriedok.

Ďalšie informácie

Hmotnosť0,25 kg

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Plastelínová hra Morský svet”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *