Popis

Vitajte v našom malom morskom svete. Krásna, zaujímavá a interaktívn téma morského a podmorského sveta láka všetky zvedavé deti. Keď obrázky a knižky nestačia, senzorická hra určite uspokojí všetky zmysly. Dovoľte ich fantázii a rukám pracovať.
FIGÚRKY

Miniatúry použité v hre sú vernými replikami, ktoré sú prepracované do detailov. Vďaka tomu sú tieto figúrky výborným pomocníkom aj pri vzdelávacích aktivitách zameraných na spoznávanie zvierat. Figúrky sú veľmi kvalitné a preto ich určite využijete dlhodobo a pri rôznych aktivitách.

DOPLNKOVÝ MATERIÁL

Celé prostredie morského sveta dopĺňajú detaily. Vytvárajú celkový obraz a deťom budú slúžiť taktiež na rozvoj fantázie a motorických zručností. Drevená truhlička taktiež ponúka priestor na dotvorenie. Detičky si ju určite radi pomaľujú či niečím zaujímavým olepia. Kreativite a fantázii sa medze nekladú.

SENZORICKÝ MATERIÁL

Hra obsahuje suchý materiál, ktorý je prírodný a farbený jedlými potravinárskymi farbami. Je vhodný na hranie, nie je však určený na jedenie a pri hraní je dôležitý dozor zodpovednej osoby. Zmyslový materiál je výborný na rozvoj jemnej motoriky, fantázie, spoznávanie fyzikálnych javov a precítenie hry. A ešte mnoho iného.


Súčasťou hry je aj želatína, ktorá zmení vodu na hodiny zábavy. Je veľmi príjemná na dotyk, bezpečná pre pokožku, nefarbí a nemáte po nej nepríjemne lepkavé ruky. Je perfektná na hru a budovanie predstavivosti, pretože rybky a morské tvory v nej pekne plávajú a nepadnú ku dnu.  

OBSAH BALENIA

11ks miniatúry morský svet
2m “lodné” lano
rybárska sieť
1ks dlhá morská riasa
1ks malá morská rastlina
1ks morská riasa
3ks zelené korály
1ks ružový korál
1ks drevená truhlica

3ks kamienky
4ks veľké mušle
5ks malé mušle
2ks plastové kryštáliky
2ks želatína
2ks rozpúšťadlo
50g zlatý cícer
360g modré kolienka
400g kuskus
100g farebná cestovina – korály

STAROSTLIVOSŤ

Suchú časť zmyslovej hry môžete používať neobmedzene, dokedy bude mať vaše dieťatko o ňu záujem. Samotné hračky sú kvalitné a určené na dlhodobé hranie. Senzorický materiál stačí pretriediť, odložiť a následne hru postaviť nanovo. Hra ani materiál si nevyžadujú špeciálnu starostlivosť.

V prípade zašpinenia jednotlivých súčastí (mimo senzorického materiálu), ich jemne utrite vlhkou handričkou, prípadne použite jemný čistiaci prostriedok. Želatínu máte v balení na dve použia.

Po prvom hraní nemusíte želatínu hneď rozpúšťať, ak nie je znečistená, pár dní vám ešte na hranie kľudne poslúži.

Ďalšie informácie

Hmotnosť1,5 kg

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Senzorická hra Morský svet”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *