Popis

Vitajte v našom malom svete farmy. Najmilšia a deťom najbližšia téma v senzorickom prevedení prináša nespočetné hodiny sústredeného hrania. Vaše detičky sa aktívnou formou spoznajú so zvieratkami, ktoré tam žijú. Dajú im papať, skontrolujú včielky, či pripravia drevo na zimu. Taktiež si môžu vyskúšať ako jazdí traktor po poli a zbiera úrodu. Dovoľte ich fantázii a rukám pracovať.
FIGÚRKY ZVIERAT

Miniatúry použité v hre sú vernými replikami zvieratiek, ktoré sú prepracované do detailov. Vďaka tomu sú tieto figúrky výborným pomocníkom aj pri vzdelávacích aktivitách zameraných na spoznávanie zvierat. Figúrky sú veľmi kvalitné a preto ich určite využijete dlhodobo a pri rôznych aktivitách. 

DREVENÉ PRODUKTY

Stajňa, plot a jazierko pochádzajú z našej dielničky a preto vám zaručujeme ich kvalitu a odolnosť voči detskej hre. Sú vyrábané s láskou ku drevu, dôrazom na funkčnosť a predovšetkým s ohľadom na bezpečnosť našich detí. Sú neošetrené a preto si ich môžete s vašimi detičkami prispôsobiť vašim predstavám. Môžete ich nechať v pôvodnom stave, premaľovať či oblepiť kôrou. Kreativite a fantázii sa medze nekladú.

OSTATNÉ HRAČKY

Všetky hračky, ktoré sú súčasťou hry pochádzajú od overených značiek. Hračky sú vysokokvalitné a vhodné pre deti. Našich dodávateľov vyberáme zodpovedne a s ohľadom na životné prostredie.

SENZORICKÝ MATERIÁL

Ide o suchý materiál, ktorý je prírodný a farbený jedlými potravinárskymi farbami. Je vhodný na hranie, nie je však určený na jedenie a pri hraní je dôležitý dozor zodpovednej osoby. Zmyslový materiál je výborný na rozvoj jemnej motoriky, fantázie, spoznávanie fyzikálnych javov a precítenie hry. A ešte mnoho iného.

OBSAH BALENIA

6ks miniatúr zvierat (náhodný výber)
2ks drevený plot
1ks drevený miska jazierko
1ks traktor s vlečkou
1ks drevená stajňa
1ks kovové vedro
1ks drevený včelí úľ

1ks drevený panáčik
2ks drevený strom
6ks zelenina z chlpatého drôtiku
3ks drevené polienka
drevené hobliny
slepačie vajíčka – biela fazuľa
500g cícer
500g zelená ryža
20g modrá ryža

STAROSTLIVOSŤ

Túto zmyslovú hru môžete používať neobmedzene, dokedy bude mať vaše dieťatko o ňu záujem. Samotné hračky sú kvalitné a určené na dlhodobé hranie. Senzorický materiál stačí pretriediť, odložiť a následne hru postaviť nanovo. Hra ani materiál si nevyžadujú špeciálnu starostlivosť.

V prípade zašpinenia jednotlivých súčastí (mimo senzorického materiálu), ich jemne utrite vlhkou handričkou, prípadne použite jemný čistiaci prostriedok.

Ďalšie informácie

Hmotnosť1,5 kg

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Senzorická hra Farma”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *