Popis

Počul si ten šuchot? Neboj sa, to sú lesné zvieratká, ale pozor na hlavu, aby ti na ňu nespadla šiška 🙂 Prineste prírodu a kúsok lesa priamo k vášmu dieťaťu. Mini hra les je skvelý spôsob, ako začať so senzorickými hrami. Hra obsahuje skutočné šišky a vetvičky! Je veľmi kompaktná a preto si ju môžete zobrať zo sebou aj na dovolenku, na chatu, či na prázdniny k babke.
Miniatúry použité v hre sú vernými replikami, ktoré sú prepracované do detailov. Vďaka tomu sú tieto figúrky výborným pomocníkom aj pri vzdelávacích aktivitách zameraných na spoznávanie zvierat. Celkový obraz hry dotvárajú čisto prírodné a drevené predmety.
SENZORICKÝ MATERIÁL

Hra obsahuje suchý materiál, ktorý je prírodný a farbený jedlými potravinárskymi farbami. Je vhodný na hranie, nie je však určený na jedenie a pri hraní je dôležitý dozor zodpovednej osoby. Zmyslový materiál je výborný na rozvoj jemnej motoriky, fantázie, spoznávanie fyzikálnych javov a precítenie hry. A ešte mnoho iného.

OBSAH BALENIA

250g farebná ryža
2x zvieratká (náhodny výber)
2x sivý drevený kamienok
3x modrý drevený okruhliačik
zelený drevený stromček
hnedý drevený hríb
veľká šiška
malá šiška
vetvičky
3x plody
uzatvárateľný obal

STAROSTLIVOSŤ A ÚDRŽBA

Túto zmyslovú hru môžete používať neobmedzene, dokedy bude mať vaše dieťatko o ňu záujem. Samotné hračky sú kvalitné a určené na dlhodobé hranie. Senzorický materiál stačí pretriediť, odložiť a následne hru postaviť nanovo. Hra ani materiál si nevyžadujú špeciálnu starostlivosť. V prípade zašpinenia jednotlivých súčastí (mimo senzorického a prírodného materiálu), ich jemne utrite vlhkou handričkou, prípadne použite jemný čistiaci prostriedok.

Ďalšie informácie

Hmotnosť0,33 kg

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Mini hra Les”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *