Senzorická hernička je skvelým miesto pre trávenie času s vašim dieťatkom. Senzorické hry deťom ponúkajú krásnu príležitosť ako objavovať svet. Rôzne témy tak môžu detailne spoznávať, pozorovať, naplno prežívať a hlavne si na vlastnej koži vyskúšať. Vďaka zapojeniu všetkých zmyslov si vaše dieťatko odnesie intenzívny zážitok, z ktorého bude aj naďalej čerpať pri svojom vývine a raste. Viac o senzorických hrách a ich krásnych benefitoch si môžete prečítať na tu.

Odporúčaný vek: 1-7 rokov.

Od kedy vie dieťa samostatne stáť.

Dĺžka herničky: 1,5 hodiny.

V úvode sa spoločne ponoríme to témy herničky. Interaktívnym spôsobom si porozprávame príbeh, pár zaujímavostí, či nejaké základné informácie o danej téme. Všetko samozrejme s prihliadnutím na vek detičiek. Následne si budete môcť so svojimi detičkami vyskúšať minimálne osem rôznych zmyslových aktivít. Posledných 15 minút je na postupné upokojenie sa, nenásilné ukončenie hier, konzultáciu, či možnosť zakúpiť si našu domácu plastelínu, senzorické hry, materiály, náradie a iné produkty so zľavou!

Témy herničiek sa menia každý týždeň. Danej téme sú prispôsobené všetky aktivity. Tému herničky zverejníme týždeň vopred.
Niektoré z tém, ktoré plánujeme: Zimný svet 1 a 2, Dinopark, Morský svet, Farma, Safari, Vesmír, Svet farieb a iné.

Cena: 9 Eur/dieťa

(rodič neplatí, jeden rodič môže prísť aj s viacerými detičkami), možnosť zľavneného súrodeneckého vstupu, prípadne zvýhodnená cena pri kúpe 5 alebo 10 vstupov naraz.

Aktuálne termíny

Klub – predplatné vstupov do herničky za skvelú cenu

Predplaťte si návštevy herničky Vyhraj sa – ušetríte a ešte získate extra zľavu na všetky hry, platestelínu, materiály ale aj napríklad drevené záložky od Niečo iné. Termíny herničiek na ktoré vstupy použijete si vyberáte sami.

Nie je už voľný termín alebo sa chcete zúčastniť inokedy? Zadajte svoj email a my Vám pošleme vždy aktuálne informácie: